درباره ما

مختصری در خصوص شرکت و فعالیتهای ان
شرکت مهندسی زیگورات جنوب شرق کویردرسال1386باهدف انجام فعالیت های مهندسی واجرایی درزمینه ساخت سازه های هیدرولیکی وبتنی ،وتاسیسات آب وفاضلاب تاسیس گردید با درک حساسیت موضوع کم آبی در منطقه جنوب شرق کشور عزیزمان و تأمین آب مورد نیاز جهت مصارف صنایع مختلف مانند، صنایع غذایی ، شیمیایی و معدنی ،پتروشیمی ،فولاد، مس ،نیشکر صنایع چوب و کاغذ ،نساجی و چرم سازی … افزایش بهره وری کارخانجات، کاهش خطرات زیست محیطی و در نهایت کمك به حفظ بهداشت و سلامت جامعه مطالعات تخصصی خود را در زمینه اجرای روش های جدید تصفیه آب و فاضلاب وساخت و نگهداری تاسیسات تصفیه خانه های شهری وصنعتی آغاز و به حول و قوه الهی با تلفیق دانش فنی وبه نمایندگی انحصاری شرکت تکاب پیشرو پویا با  سالها تجربه عملی متخصصان خود پروژه های تصفیه آب و فاضلاب را با جدیدترین متدهای  دنیا به انجام می رساند.

شرکت  مفتخر است که با اجرای موفقیت آمیز پروژه های متعدد خود در ایران و همچنین برقراری ارتباط مستمر با مراکز معتبر تصفیه آب و فاضلاب دنیا توانسته است به عنوان یکی از تخصصی ترین شرکت های دانش بنیان و مهندسی آب و فاضلاب در کشور مطرح گردد. که توانسته است با بهره گیری از دانش مهندسی خود با کمترین هزینه به ریکاوری بالاتر از 85 درصد دست یابد.

در بحث پروژه های نوین ،تاسیسات آب وفاضلاب و سیستم های ZLD، با هدف تخلیه صفر آلودگی های زیست محیطی از صنایع ،اجرای آب شیرین کن های خورشیدی در مناطق بیابانی و گرم و همچنین طراحی حوضچه های تبخیری پساب شور سامانه های آب شیرین کن گام بلندی برداشته است.

این شرکت با بررسی نیازهای صنایع مختلف به جمع آوری و دفع پساب های تولیدی خود، آمادگی دارد،  بهترین و مقرون به صرفه ترین روشهای تصفیه پساب را طراحی و اجرا نماید.

 ابن شرکت در خصوص کنترل بو حاصل از پساب و همچنین جمع آوری ، خنثی سازی و تصفیه بخارهای حاصل از فرایند کارخانجات ، تکنیک های فنی لازم را دارا میباشد.

ارزش ها ی بنیادین :

شرکت زیگورات جنوب شرق کویر پیشگام در تولید سیستم های تصفیه آب و پساب ، انجام فعالیت های مهندسی واجرایی درزمینه ساخت سازه های هیدرولیکی وبتنی ،وتاسیسات آب وفاضلاب کشور با اعتقاد به کاربرد روشهای مدیریتی موفق و دانایی محور ، با اتکاء به توانایی های نیروهای انسانی متعهد و متخصص خود همراه با استفاده بهینه از ظرفیت های موجود در جهت ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات مسئولیت خطیری بر عهده گرفته است .

English